Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cumartesi 8 am - 6 pm
Bize Ulaşın

+90 212 549 0262

Balans

Firmamız Balans konularında ki tecrübeleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Endüstriyel balans ihtiyaçlarınızı titizlikle ve özenle çözümlemekteyiz. En üst teknoloji donanımı ve tecrübeye sahip hizmet sağlayıcısı olarak tüm dengeleme gereksinimleriniz için size hizmet vermekteyiz. Dengesizlik, kütlenin dönme ekseni etrafındaki eşit olmayan dağılımından kaynaklanır. Dengeleme Hizmetlerimiz, ağırlık ekleyerek veya malzemeyi taşlayarak ve delip çıkararak tesisinizdeki dengesizlik sorunlarını tespit edecek ve düzeltecektir. Hemen hemen her tür dönen bileşeni dengeleyebiliriz. IHL 3000 marka balans makinelerimiz, dengeleme sürecini, ölçüm sistemlerine ve bilgisayarlı rapor çıktı kapasitesine sahiptir. Ø2000mm L:5000mm Ağırlık 3 Ton’a kadar hemen hemen tüm bileşenleri dengeleyebiliriz. Tüm dengeleme, uygulama ve tedarik edilen parça için endüstri standardına göre yapılır. Çoğu durumda ISO ve API standartları kullanılır.

Dengeleme yaptığımız rotor tiplerine bazı örnekler aşağıdaki gibidir ; Dengeleme yaptığımız rotor tiplerinden bazıları;
 Endüstriyel fanlar
 Blowerlar
 Vantilatörler
 Turbo chargerlar
 Türbinler(marine)
 Türbinler(engine)
 Jeneratörler
 Tekstil rotorları
 Buhar ve gaz türbinleri
 Spindel lar
 Kompresör diskleri
 Endüstriyel diskler
 Disk biçimli rotorlar
 Elektrık armatürleri
 Komple blower’lar
 İkiz spindle’lar
 Genel amaçlı rotorlar
 Arka aks modülleri
 Silindirler
 Roller lar
 Krank şaftlar
 Volanlar
 Dişliler
 Mafsallı miller
 Endüstriyel kırıcılar
 Parpeller
 Seperatörler
 Cnc tezgah takımları
 İplik tasları
 Kablo makaraları
 Tekstil bıçakları
 Yıkama sepetleri
 Pompalar
 Santrifüjler
 Dekantörler
ENDÜSTRİYEL FAN İMALATI ,TAMİR VE BALANS HİZMETİ Endüstriyel fanların rulman yatak değişimleri , tamirleri , torna işlemleri ve bakımları hizmeti ayrıca istenen ölçülerde imalatı da yapılmaktadır İstenilen özellik ve tiplerde endüstriyel fan imalatı ve fan projelendirmeleri.
MİL, MOTOR ROTORU MİLİ, KAMA YERİ TAMİRİ VE TOROT MİLİ İİMALATI Herhangi bir sebep ile eğilmiş lüvertlerinizi ve millerinizi özel aparatlarla düzeltme ve IHL 3000 cihazları ile balanslama işlemleri yapılmaktadır.